Zakup nieruchomości

Zakup domu, mieszkania bądź też działki budowlanej zawsze stanowi wyzwanie.

W przypadku pierwszego z wymienionych, najczęstszym, wykorzystywanym rozwiązaniem jest tzw. kredyt mieszkaniowy. Jednak wymaga on wkładu własnego, który z roku na rok, wraz ze zmieniającymi się przepisami, osiąga coraz wyższy pułap. Dla wielu małżeństw jest to kwota nieosiągalna, dlatego też pomocą okazują się pożyczki pozabankowe online, które pozwalają na skorzystanie z kwoty od tysiąca do nawet 50 tysięcy złotych.

Oczywiście nie wszyscy decydują się na kredyt mieszkaniowy i zakup własnego, przysłowiowego M-4. Dla wielu początkiem realizacji marzeń jest zakup działki budowlanej. Również i z myślą o takim celu przygotowaliśmy naszą ofertę. Zredukowaliśmy formalności do minimum – wszystko po to, aby finalizacja umowy przebiegła jak najszybciej.

Zapewniamy, że nawet w sytuacji, kiedy wsparcie finansowe jest Państwu potrzebne natychmiast, to nasza propozycja okaże się najkorzystniejsza. Przede wszystkim – dajemy możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych zarówno okresu spłaty, jak również wysokości miesięcznych rat. W ten sposób szybką pożyczkę online mogą Państwo starannie zaplanować i wkomponować w rodzinny budżet, bez obaw o dodatkowe koszty. W trakcie składania oferty oraz finalizowania umowy mogą też Państwo liczyć na pełne wsparcie naszych konsultantów.