W jaki sposób pozyskać Inwestora?

Podstawą pożyczek pozabankowych online, które oferujemy, jest transakcja społecznościowa – umowa zawierana między Inwestorem, a kredytobiorcą. Nasi konsultanci wielokrotnie spotykają się jednak z zapytaniami, które dotyczą sposobu pozyskania Inwestora oraz zainteresowania go swoją ofertą. Ma to w oczywisty sposób związek z czasem realizacji umowy, a tym samym – uzyskania określonej kwoty zobowiązania. Dlatego też poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, które z pewnością pomogą Państwu w przygotowaniu oferty oraz możliwie jak najszybszym sfinalizowaniu umowy.

Pożyczki bez BIK, których udzielamy przez internet, przyjmują postać oferty. Składacie ją Państwo przy pomocy i udziale naszego konsultanta (drogą telefoniczną), natychmiast po otrzymaniu pozytywnej decyzji na złożony uprzednio wniosek.

Od samego początku należy pamiętać o tym, że nasza oferta opiera się na pożyczkach społecznościowych. Tak jak i Państwo, tak i nasi Inwestorzy zwracają uwagę na bezpieczeństwo transakcji. Z pewnością w pierwszej kolejności zainteresują ich oferty precyzyjne, przejrzyste, przygotowane przez osoby, których tożsamość została zweryfikowana. Dlatego też weryfikacja jest dla nas jednym z najważniejszych etapów potwierdzenia wiarygodności kredytobiorcy. Nie chcemy jednak narażać Państwa na dodatkowe koszty. Wiele firm wymaga w tym miejscu przelewu pieniężnego z konta imiennego Klienta lub wysłania wiadomości SMS na wskazany numer. My natomiast wybraliśmy drogę elektroniczną – weryfikacji tożsamości dokonujemy przesyłając kod weryfikacyjny na wskazany adres e-mail.

Drugą istotną kwestią jest obiektywne spojrzenie na koszt pożyczki online. Każdy kredytobiorca chce skorzystać z produktu o jak najniższych kosztach, jednak należy pamiętać, że Inwestorzy również oczekują zysku. Pożyczki online bez BIK dają możliwość określenia preferowanej wysokości raty oraz okresu kredytowania. Pozwolą także zredukować koszty zobowiązania. Jeżeli jednak zależy nam na możliwie jak najszybszej realizacji umowy, czasami warto rozważyć kompromis w postaci propozycji większego zysku dla Inwestorów. Wówczas ich zainteresowanie naszą ofertą bez wątpienia wzrośnie, a nam pozwoli to sięgnąć po wsparcie finansowe na dogodnych warunkach w możliwie jak najkrótszym terminie.

Trzecią wskazówką, którą przygotowaliśmy jest ta, która dotyczy aktywności. Co należy przez to rozumieć? Otóż wystawione w ogólnodostępnej bazie oferty bardzo często budzą zainteresowanie Inwestorów, którzy zgłaszają się z konkretnymi zapytaniami bądź też próbą renegocjowania warunków umowy. Warto więc na bieżąco śledzić zainteresowanie ofertą oraz regularnie zaglądać do skrzynki e-mail, gdzie będą pojawiały się wszelkie informacje dotyczące zgłoszonych przez Inwestorów pytań. Regularne odpowiedzi oraz stały kontakt z Inwestorami z pewnością okażą się czynnikami budującymi wizerunek wiarygodnych kredytobiorców.

Zaznaczamy również, że wszelkie dane dotyczące spłaty pożyczek społecznościowych uzyskanych dzięki naszej propozycji gromadzone są jedynie w naszej bazie. Klienci regularnie korzystający z naszej oferty oraz systematycznie spłacający dotychczasowe zobowiązania w postaci pożyczek online z pewnością będą mogli liczyć na niesłabnące zainteresowanie ze strony Inwestorów.