Spłata i przedłużenie pożyczki

Warto pamiętać o jednej, prostej zasadzie: szybkie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, bez BIK, są rozwiązaniem dla ludzi. Mają być pomocą – przede wszystkim w trudnych sytuacjach życiowych, w przypadku niespodziewanych wydatków, których nie jest w stanie unieść nasz miesięczny budżet. Co więcej – po drugiej stronie takiej formy pomocy również znajduje się człowiek – Inwestor.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w trakcie trwania umowy mogą pojawić się nieprzewidziane wcześniej okoliczności, które będą Państwa zmuszały do jeszcze większego ograniczenia miesięcznych wydatków. Wiele osób w takiej sytuacji wpada w błędne koło zadłużenia – jedna niespłacona rata ciągnie za sobą kolejną i kolejną. Ostatecznie kwota ta sięga takiej wysokości, której Pożyczkobiorca w żaden sposób nie jest w stanie podołać. Sytuacja ta rodzi wymierne konsekwencje prawne – przede wszystkim roszczenia spłaty zadłużenia oraz działania windykacyjne, które są całkowicie zrozumiałe.

Jak tego uniknąć?

Wróćmy do pierwszego zdania: pożyczki online są dla ludzi. Dlatego też po pierwsze – zachęcamy i motywujemy Państwa do rozsądnego ustalania wysokości miesięcznej raty – nawet kosztem dłuższego okresu spłaty. Warto ją dopasować do budżetu. Po drugie – należy pilnować terminowego i systematycznego uiszczania wpłat. Po trzecie – najważniejsze! – w przypadku jakiejkolwiek niespodziewanej sytuacji, która uniemożliwia Państwu bieżącą spłatę zobowiązania, należy niezwłocznie skontaktować się z naszym konsultantem. Pozwoli to Państwu np. na przedłużenie pożyczki, a tym samym – znacznego zmniejszenia wysokości rat. To systematyczność, a nie szybkość spłaty zadłużenia jest najważniejszym elementem współpracy. Cenimy sobie zaufanie naszych Klientów oraz dbamy o to, aby zarówno Pożyczkobiorcy, jak i Inwestorzy byli zadowoleni ze współpracy.

Zwracamy uwagę również na warunki umowy – przed jej podpisaniem prosimy o zapoznanie się z warunkami spłaty. W Przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do zgłoszenia ich naszym konsultantom w trakcie formułowania oferty.