Pożyczki prywatne – czym są ?

pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne to pożyczki uzyskiwane od firm, lub osób prywatnych, udostępniających pożyczkobiorcom własne zasoby finansowe. Zaliczają się do nich także pożyczki zaciągane od znajomych, rodziny, czy poprzez serwisy społecznościowe.

Obecnie najlepszą dostępność mają pożyczki prywatne online, w tym także pożyczki prywatne bez sprawdzania baz.

Szybka pożyczka prywatna stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów w czasach kiedy banki ogromnie zaostrzyły swoją politykę w stosunku do nich. Kredyty bankowe przestały być tak popularne jak kiedyś, a utrudnienie dostępu do nich otworzyło drogę nowym sposobom pozyskiwania gotówki takim jak pożyczki online, czyli przez internet.

Prywatne pożyczki zyskały popularność również dlatego, że nisko oprocentowane lokaty bankowe, czy obligacje są mało satysfakcjonujące dla inwestorów prywatnych. Coraz bardziej popularną formę uzyskania wsparcia finansowego stanowią pożyczki prywatne dla zadłużonych udzielane bez sprawdzania baz dłużników takich jak BIK, czy KRD, także osobom z komornikiem.

Zalety pożyczek prywatnych

  • łatwość wyszukiwania i wnioskowania o pożyczkę online
  • brak weryfikacji historii kredytowej pożyczkobiorów w bazach dłużników przez podmioty prywatne
  • możliwość otrzymania pożyczki bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach i źródeł naszego przychodu
  • Oferty prywatne dostępne są dla osób posiadających zadłużenie

Pożyczka prywatna online

Jeśli dysponujesz komputerem lub telefonem z dostępem do internetu, prywatne pożyczki online bez weryfikacji, mogą stanowić dla Ciebie wygodną i łatwą ofertę. Często udzielane są jako pożyczki bez zaświadczeń online, czy pożyczka online na dowód. Prywatna pożyczka jest obecnie najłatwiej osiągalna przez internet przy pomocy komputera w domu, lub smartfona w dowolnym miejscu.

Pożyczki online można także znaleźć na dużych platformach ogłoszeniowych, lub dodając swoje ogłoszenie w specjalnie przygotowanych do tego portalach, takich jak nasz serwis pożyczkowy i otrzymać oferty pożyczek od podmiotów prywatnych.

Prywatne pożyczki bez baz

Istnieją firmy nie stosujące weryfikacji danych w BIK, ani w innych bazach, a uzyskanie pożyczki możliwe jest nawet przez osoby zadłużone, u których komornik dokonał już zajęć. Taka pożyczka bez baz jest jednak dostępna w nielicznych firmach pożyczkowych. Dlatego warto zauważyć, że pożyczka bez weryfikacji baz może być udzielana także przez osoby prywatne, dysponujące nadmiarem gotówki. Zawarcie takiej umowy o pożyczkę, może nawet być bardziej opłacalne niż w przypadku firmy pożyczkowej.

Pożyczka prywatna bez baz udzielana jest bez sprawdzania BIK i KRD oraz innych rejestrów dotyczących osób zadłużonych. Podmioty udzielające wsparcia prywatnego nie mają dostępu do Biura Informacji Kredytowej, które udostępnia swoje bazy tylko bankom i firmom pożyczkowym.

Obecne oprocentowanie ofert prywatnych wynoszące 15 – 25% pokazuje opłacalność ich udzielania. Także dostęp do wysokich kwot pożyczek i długiego okresu ich spłaty, zachęca inwestorów do prowadzenia takiego biznesu.

Niebezpieczeństwo straty zawsze jest wkalkulowane w ryzyko interesu, dlatego również Pożyczkodawcy prywatni oceniają swojego Klienta. Robią to jednak w zupełnie inny sposób niż banki. Negocjują z Pożyczkobiorcą ofertę pożyczki oraz warunki jej spłaty, bez sprawdzania rejestrów dłużników.

Dobrze skonstruowana umowa pożyczkowa daje podmiotom prywatnym możliwość o wiele większych dochodów, a osobom biorącym pożyczkę możliwość spłaty wszystkich swoich zobowiązań jedną prywatną pożyczką na dogodnych warunkach, często bardzo porównywalnych z kredytami bankowymi. Liczba pożyczek bez weryfikacji baz stale rośnie.

Pożyczki od osób prywatnych

Pożyczka od osoby prywatnej stanowi obecnie silną konkurencję dla kredytu bankowego. Dzięki prywatnym inwestorom, oferującym swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji, w szczególności na brak sprawdzania Twojej historii kredytowej.

Pożyczki od prywatnych osób, to możliwość uzyskania wsparcia także dla pożyczkobiorców nie spełniających wymogów banków. Jeśli jesteś zadłużony, masz komornika lub nie pracujesz, dla Ciebie też może znaleźć się odpowiednia oferta pożyczkowa. Złóż wniosek online i poczekaj na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, masz mozliwość uzyskania prywatnego kredytu.

Szybkie prywatne pożyczki to oferty od inwestorów prywatnych. Mogą oni prowadzić operacje na kartach kredytowych i innych usługach pożyczkowych, pod warunkiem, że nie akceptują depozytów. Udzielanie pożyczek przez internet zostało spopularyzowane, ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do udzielania kredytów prywatnych.

Rozwiązania dla pożyczkobiorców zadłużonych

Jeśli jesteś w nienajlepsej sytuacji finansowej, spłacasz już jeden kredyt, aibo masz dług w innej instytucji, skorzystaj z możliwości, jaką da Ci prywatna pożyczka dla zadłużonych. Nie musisz mieć korzystnej historii kredytowej. Prywatni pożyczkodawcy za pośrednictwem naszego portalu odpowiedzą na Twoją aplikację i zaproponują Ci korzystne oferty pożyczek bez weryfikacji rejestrów BIK i KRD. U nas znajdziesz też pożyczki bez baz z komornikiem, jeśli masz za sobą trudną egzekucję.

Pożyczka dla zadłużonych to znacznie większa różnorodność niż kredyt bankowy. Inwestorzy udostępniają swoje zasoby pieniężne w kwocie, jaką dysponują i którą chcą przeznaczyć na produkty finansowe, bez sprawdzania zadłużenia pożyczkobiorców. Za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o niewielką kwotę, ale też o duże sumy pieniędzy, ze spłatą przez kilka lat. Różnorodność propozycji zwiększa też Twoje szanse na uzyskanie dodatkowej gotówki. Zawsze znajdzie się taka oferta, która będzie Ci odpowiadać.

Jak to działa?

Prywatni pożyczkodawcy najczęściej publikują ogłoszenia w prasie, portalach internetowych lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów online. Zostaje nawiązany kontakt najczęściej telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki, a następnie spotykają się w celu podpisania umowy.

Pożyczka najczęściej przekazywana jest Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po jej podpisaniu. Biorąc prywatną pożyczkę nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z pożyczkodawcą.
Wsparcie można uzyskać składając wniosek przez internet, lecz zawsze jest wymagane podpisanie umowy z prywatnym Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym. Oferty tego typu ze względu na brak kosztownych pośredników mogą okazać się tańsze od kredytów bankowych.

Pożyczkę prywatną możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy o pożyczkę. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczek prywatnych jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Zaletą oferty prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Kolejna bardzo wygodna cecha, to możliwość zgłoszenia wniosku pożyczkowego w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie we własnym domu.

Kto może otrzymać prywatną pożyczkę ?

Praktycznie każdy może ją uzyskać, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez pożyczkodawcę. Z reguły musi ona mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy prywatni inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy, którzy udzielają pożyczek osobom pobierającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź nie posiadającym stałego zatrudnienia lub umowy o pracę.

Każda oferta pożyczkowa jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata musi być niższa od jego miesięcznych dochodów. Pożyczkobiorcy nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka zostanie przeznaczona. W internecie dostępne są wszelkie informacje o tego typu pożyczkach, każda osoba może zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na forum. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnego pożyczkodawcy i otrzymać odpowiedż na każde pytanie, by rozwiać wątpliwości, oraz uzyskać pomoc w doborze pożyczanej kwoty, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych.

W naszym serwisie możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, które może zapewnić Ci pożyczka prywatna. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie kwoty do 100 000 zł. Nawet jeśli Twoja sytuacja finansowa jest trudna, nie posiadasz dużych dochodów – pożyczki od inwestorów prywatnych są w zasięgu Twojej ręki.

Złóż zapytanie o pożyczkę i sprawdź decyzję