Pożyczki prywatne – czym są?

pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne są jedną z odmian pożyczek pozabankowych i stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie w czasach kiedy banki ogromnie zaostrzyły swoją politykę w stosunku do klientów. Kredyt bankowy przestał być tak popularny jak było to kiedyś, a utrudnienie dostępu do niego otworzyło drogę nowym sposobom pozyskiwania gotówki takim jak pożyczki prywatne online. Coraz bardziej popularną formą uzyskania wsparcia finansowego stają się pożyczki prywatne bez baz.

Pozabankowe pożyczki prywatne działają również dlatego, że nisko oprocentowane lokaty bankowe nie są już wystarczająco satysfakcjonujące dla potencjalnych Pożyczkodawców. Podobnie jest również z grą na giełdzie, czy z lokatami w obligacje. Co prawda lokata bankowa jest najbezpieczniejszą formą otrzymywania stałych dochodów, ale jej oprocentowanie rzadko przekraczające 3% w skali roku jest zbyt mało atrakcyjna dla wielu Inwestorów.

Jak szukać pożyczek prywatnych?

Prywatne pożyczki łatwo znaleźć w internecie. Można je podzielić na wiele grup. Najbardziej popularne zapytania:

 • pożyczki prywatne
 • pożyczki prywatne bez baz
 • pożyczki prywatne online
 • szybkie pożyczki prywatne
 • pożyczki prywatne przez internet
 • pożyczki prywatne gotówkowe
 • pożyczki pozabankowe prywatne
  • pożyczki prywatne dla zadłużonych
  • pożyczki od osób prywatnych
  • pożyczki prywatne długoterminowe
  • prywatne pożyczki od ręki
  • prywatne pożyczki na procent
  • szybkie pożyczki gotówkowe
  • pozabankowa pożyczka prywatna

Pożyczki prywatne online

Pożyczki prywatne online to wygoda i łatwość uzyskania, oraz przejrzyste zasady. Często są to pożyczki bez zaświadczeń online, czy pożyczki na dowód przez internet.
Pożyczki pozabankowe, w tym pożyczki prywatne obecnie najłatwiej uzyskać za pomocą swojego komputera bez wychodzenia z domu.

Oferty pożyczek prywatnych online można także znaleźć na dużych platformach ogłoszeniowych, lub dodając swoje ogłoszenie w specjalnie przygotowanych do tego serwisach, takich jak Korso i otrzymać oferty pożyczek prywatnych w odpowiedzi na nie.

Pożyczki prywatne online bez baz to pożyczki bez sprawdzania BIK i KRD oraz innych rejestrów zadłużonych. Osoby udzielające pożyczek prywatnych nie mają dostępu do Biura Informacji Kredytowej, która jest bazą zastrzeżoną dla banków. Obecne oprocentowanie pożyczek prywatnych wahające się pomiędzy 15 – 25% pokazuje opłacalność ich udzielania. Także dostęp do wysokich kwot pożyczek i długiego okresu spłaty, których nie oferują np. chwilówki, stanowi doskonałą podstawę dla prywatnych inwestorów do prowadzenia takiego biznesu.

Pożyczki prywatne bez baz

Pożyczki prywatne bez baz to bardzo atrakcyjna oferta, która może być pomocna w trudnej sytuacji finansowej. Istnieją firmy które nie stosują weryfikacji danych w BIK, ani w innych bazach, a uzyskanie pożyczki możliwe jest nawet przy zajęciach komorniczych. Takie pożyczki bez sprawdzania baz są jednak dostępne w nielicznych firmach pożyczkowych.
Dlatego warto zauważyć, że prywatne pożyczki bez baz mogą być udzielane także przez osoby prywatne, dysponujące nadmiarem gotówki, które udzielają pożyczek na procent. Zawarcie takiej umowy o pożyczkę, może nawet być bardziej opłacalne niż w przypadku firmy pożyczkowej.

Niebezpieczeństwo straty zawsze jest wkalkulowane w ryzyko interesu, dlatego również Pożyczkodawcy oceniają swojego Klienta. Robią to jednak w zupełnie inny sposób niż banki. Nie korzystają z żadnych baz zastrzeżonych dla banków takich jak BIK i KRD, lecz negocjują z Pożyczkobiorcą ofertę oraz warunki spłaty pożyczki. Ustalona wspólnie wysokość kwoty oraz wysokość raty daje prawie pewność zwrotu gotówki wraz z odsetkami. Dobrze skonstruowana umowa o pożyczkę prywatną bez baz daje Inwestorom możliwość o wiele większych dochodów, a osobom pożyczającym możliwość spłaty wszystkich swoich zobowiązań jedną prywatną pożyczką na dogodnych warunkach, często bardzo porównywalnych z kredytem bankowym. Liczba pożyczek prywatnych bez baz stale rośnie.

Pożyczki od osób prywatnych

Pożyczki od osób prywatnych to silna konkurencja dla ofert bankowych. Dzięki prywatnym Inwestorom, którzy oferują swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji. Jesteś zadłużony, masz komornika lub nie pracujesz? Dla Ciebie też znajdzie się odpowiednia oferta. Złóż wniosek online i poczekaj na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, możesz liczyć na szybką gotówkową pożyczkę prywatną. Pożyczki prywatne to szansa dla osób, które nie spełniają wymogów kredytowych banków.

Szybkie pożyczki prywatne udzielane są przez osoby prywatne i firmy, które nie są uważane za banki, ponieważ nie oferują deponowania pieniędzy.
Mogą prowadzić operacje na kartach kredytowych lub innych usługach pożyczkowych, pod warunkiem, że nie akceptują depozytów. Pożyczki prywatne online rozwinęły się ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do działalności kredytowej. Szybkie pożyczki prywatne to pożyczki, które udzielane są osobiście przez firmy i osoby prywatne zainteresowanym Pożyczkobiorcom.

Pożyczki prywatne dla zadłużonych

Pożyczki prywatne dla zadłużonych udzielane są przez osoby prywatne pożyczkobiorcom posiadającym niespłacone zadłużenie, bez zdolności kredytowej i możliwości uzyskania kredytu bankowego.
Jeśli Twoja sytuacja finansowa nie należy do najlepszych, spłacasz już jeden kredyt lub masz dług w innej instytucji skorzystaj z możliwości, jaką da Ci prywatna pożyczka dla zadłużonych. Nie musisz mieć korzystnej historii kredytowej. Prywatni Inwestorzy za pośrednictwem naszego portalu odpowiedzą na Twoją aplikację i zaproponują Ci korzystne oferty pożyczek bez baz. U nas znajdziesz też pożyczki prywatne dla zadłużonych z komornikiem, jeśli masz za sobą trudną egzekucję.

Pożyczki prywatne dla zadłużonych bez baz to znacznie większa różnorodność w stosunku do kredytów bankowych. Prywatni inwestorzy udostępniają swoje zasoby pieniężne w kwocie, jaką dysponują i którą chcą przeznaczyć dla klienta. Za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o niewielką kwotę, ale też o duże sumy pieniędzy, ze spłatą przez kilka lat. Różnorodność propozycji zwiększa też Twoje szanse na uzyskanie dodatkowych pieniędzy. Zawsze znajdzie się taka oferta, która będzie Ci odpowiadać.

Jak to działa?

Pożyczki prywatne są pożyczkami pozabankowymi, więc są udzielana przez osoby prywatne. Najczęściej prywatni Inwestorzy ogłaszają się w prasie, w portalach internetowych lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów online. Zostaje nawiązany kontakt najczęściej telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki prywatnej, a następnie spotykają się w celu podpisania umowy. Pożyczki prywatne najczęściej przekazywane są Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po podpisaniu umowy. Biorąc prywatną pożyczkę nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z Inwestorem.

Pożyczki prywatnej online nie można otrzymać składając tylko wniosek przez internet, oraz w ten sposób załatwić wszystkich formalności. Jest zawsze wymagane podpisanie umowy z prywatnym Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym.
Pożyczki prywatne ze względu na brak kosztownych pośredników mogą okazać się tańsze od kredytów bankowych.

Pożyczkę prywatną możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z osobą pożyczającą. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczek prywatnych jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Zaletą pożyczki prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania.
Była to pierwsza w historii forma pożyczania pieniędzy długo przed powstaniem banków. Pożyczki prywatne stały się bardzo popularne, ponieważ zaostrzyły się warunki, które trzeba spełnić w instytucjach bankowych. Kolejnym bardzo wygodnym faktem jest to, że możesz zgłosić swój wniosek w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie nie wychodząc nawet z domu.

Kto może otrzymać pożyczkę prywatną?

Praktycznie każda osoba może otrzymać prywatną pożyczkę, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę. Z reguły osoba ta musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy prywatni inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy, którzy udzielają pożyczek prywatnych bez baz osobom pobierającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź takim którzy nie mają stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda pożyczka prywatna jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata nie przekracza miesięcznych dochodów danej osoby.
Klienci nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka zostanie przeznaczona. W internecie można dowiedzieć się wszystkiego o tego typu pożyczkach, każda osoba może zadawać pytania, odpowiadać na nie i pisać swoje spostrzeżenia na forum. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez Klienta pytanie, rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty pożyczki, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowej Klienta.

W naszym serwisie możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, które zapewni Ci gotówkowa pożyczka prywatna. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie nawet pokaźnej kwoty, w granicach do 100 000zł. Pożyczki prywatne, także dla osób zadłużonych, to znacznie łagodniejsza weryfikacja wnioskodawców. Nawet jeśli masz trudną sytuację finansową, nie posiadasz dużych dochodów lub Twoje pobory zajął komornik – pożyczki prywatne są w zasięgu Twojej ręki.

Złóż zapytanie o pożyczkę i sprawdź decyzję