Pożyczki prywatne – czym są

pożyczki prywatne

To pożyczki polegające na udostępnianiu osobom trzecim przez instytucje pozabankowe, albo osoby prywatne pieniędzy, które są ich własnością. Mogą to być pożyczki zaciągane od znajomych, rodziny, firm pożyczkowych, prywatnych inwestorów, czy poprzez serwisy społecznościowe.

Obecnie pożyczki prywatne najczęściej udzielane są online, bez sprawdzania pożyczkobiorców w BIK, KRD i innych bazach osób zadłużonych. W czasach kiedy banki ogromnie zaostrzyły swoją politykę w stosunku do klientów, odpowiedzią na zapotrzebowanie stała się pożyczka prywatna, jako jedna z odmian pożyczek pozabankowych.

Kredyt bankowy przestał być tak popularny jak kiedyś, a utrudnienie dostępu do niego otworzyło drogę nowym sposobom pozyskiwania gotówki takim jak pożyczki online, czyli przez internet. Pożyczki te zyskały popularność również dlatego, że nisko oprocentowane lokaty bankowe, czy obligacje są mało satysfakcjonujące dla inwestorów prywatnych. Coraz bardziej popularną formą uzyskania wsparcia finansowego są pożyczki prywatne udzielane bez sprawdzania baz osób zadłuzonych, takich jak BIK.

Jak szukać pożyczek prywatnych ?

Łatwo je znaleźć w internecie. Najbardziej popularne zapytania:

 • pożyczki prywatne
 • pożyczka prywatna online
 • szybkie pożyczki prywatne
 • pożyczka prywatna
 • pożyczki od osób prywatnych
 • pożyczka prywatna dla zadłużonych
 • pożyczki prywatne online
 • pożyczka prywatna bez baz
 • prywatne pożyczki gotówkowe
 • pożyczki prywatne przez internet
 • pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd
 • kredyty prywatne

Pożyczki prywatne online

Jeśli dysponujesz komputerem lub telefonem z dostępem do internetu, pożyczki uzyskiwane online mogą stanowić dla Ciebie wygodną i łatwą ofertę. Często udzielane są jako pożyczki bez zaświadczeń online, czy pożyczki na dowód online. Prywatna pożyczka jest obecnie najłatwiej osiągalna przez internet przy pomocy komputera lub smartfona.

Pożyczki online można także znaleźć na dużych platformach ogłoszeniowych, lub dodając swoje ogłoszenie w specjalnie przygotowanych do tego serwisach, takich jak Korso Pożyczki i otrzymać oferty pożyczek od osób prywatnych, czy firm pożyczkowych.

Pożyczki prywatne bez baz

Istnieją firmy nie stosujące weryfikacji danych w BIK, KRD, ani w innych bazach, a uzyskanie pożyczki możliwe jest nawet przez osoby zadłużone z zajęciami komorniczymi. Taka pożyczka oferowana bez sprawdzania baz jest jednak dostępna w nielicznych firmach pożyczkowych. Dlatego warto zauważyć, że pożyczki bez baz mogą być udzielane także przez osoby prywatne, dysponujące nadmiarem gotówki. Zawarcie takiej umowy o prywatną pożyczkę, może nawet być bardziej opłacalne niż w przypadku firmy pożyczkowej.

Pożyczki prywatne bez bik są pożyczkami bez sprawdzania BIK i KRD oraz innych baz osób zadłużonych. Firmy finansowe i osoby prywatne udzielające pożyczek nie mają dostępu do Biura Informacji Kredytowej, która jest bazą zastrzeżoną dla banków. Obecne oprocentowanie pożyczek prywatnych wahające wynoszące 15 – 25% pokazuje opłacalność ich udzielania. Także dostęp do wysokich kwot pożyczek i długiego okresu spłaty, zachęca inwestorów do prowadzenia takiego biznesu.

Niebezpieczeństwo straty zawsze jest wkalkulowane w ryzyko interesu, dlatego również Pożyczkodawcy oceniają swojego Klienta. Robią to jednak w zupełnie inny sposób niż banki. Negocjują z Pożyczkobiorcą ofertę pożyczki oraz warunki jej spłaty, nie korzystając z baz takich jak BIK i KRD. Dobrze skonstruowana umowa o pożyczkę daje podmiotom prywatnym możliwość o wiele większych dochodów, a osobom biorącym pożyczkę możliwość spłaty wszystkich swoich zobowiązań jedną prywatną pożyczką na dogodnych warunkach, często bardzo porównywalnych z kredytami bankowymi. Liczba ofert bez sprawdzania w bazach stale rośnie.

Pożyczki od osób prywatnych

Silną konkurencję w stosunku do kredytów bankowych stanowią obecnie oferty od osób prywatnych. Dzięki prywatnym inwestorom, oferującym swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji. Pożyczki udzielane przez osoby prywatne to możliwość uzyskania wsparcia także dla pożyczkobiorców nie spełniających wymogów banków. Jeśli jesteś zadłużony, masz komornika lub nie pracujesz, dla Ciebie też może znaleźć się odpowiednia oferta pożyczkowa. Złóż wniosek online i poczekaj na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, masz szansę na pożyczkę prywatną.

Szybkie pożyczki prywatne to oferty od osób prywatnych i firm pozabankowych. Mogą one prowadzić operacje na kartach kredytowych i innych usługach pożyczkowych, pod warunkiem, że nie akceptują depozytów. Pożyczki przez internet zostały spopularyzowane, ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do udzielania pożyczek.

Pożyczki prywatne dla zadłużonych

Jeśli masz nienajlepszą sytuację finansową, spłacasz już jeden kredyt, aibo masz dług w innej instytucji, skorzystaj z możliwości, jaką da Ci pożyczka prywatna dla zadłużonych. Nie musisz mieć korzystnej historii kredytowej. Prywatni pożyczkodawcy za pośrednictwem naszego portalu odpowiedzą na Twoją aplikację i zaproponują Ci korzystne oferty bez BIK i KRD. U nas znajdziesz też pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, jeśli masz za sobą trudną egzekucję. Wsparcie dla zadłużonych udzielane jest pożyczkobiorcom posiadającym niespłacone zadłużenie, z brakiem możliwości uzyskania kredytu.

Pożyczki bez baz dla zadłużonych to znacznie większa różnorodność w stosunku do kredytów bankowych. Inwestorzy udostępniają swoje zasoby pieniężne w kwocie, jaką dysponują i którą chcą przeznaczyć na pożyczki. Za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o niewielką kwotę, ale też o duże sumy pieniędzy, ze spłatą przez kilka lat. Różnorodność propozycji zwiększa też Twoje szanse na uzyskanie dodatkowej gotówki. Zawsze znajdzie się taka prywatna oferta, która będzie Ci odpowiadać.

Jak to działa?

Prywatni pożyczkodawcy najczęściej publikują ogłoszenia w prasie, portalach internetowych lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów online. Zostaje nawiązany kontakt najczęściej telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki, a następnie spotykają się w celu podpisania umowy. Pożyczki najczęściej przekazywane są Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po jej podpisaniu. Biorąc prywatną pożyczkę nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Wsparcie prywatne można uzyskać składając wniosek przez internet, lecz zawsze jest wymagane podpisanie umowy z prywatnym Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym. Rozwiązania prywatne ze względu na brak kosztownych pośredników mogą okazać się tańsze od kredytów bankowych.

Pożyczkę prywatną możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z osobą pożyczającą. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczek prywatnych jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Zaletą oferty prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Kolejna bardzo wygodna cecha, to możliwość zgłoszenia wniosku o pożyczkę w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie we własnym domu.

Kto może otrzymać prywatną pożyczkę?

Praktycznie każdy może otrzymać pożyczkę, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę. Z reguły osoba ta musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy prywatni inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy, którzy udzielają pożyczek bez weryfikowania baz osobom pobierającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź nie posiadającym stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda pożyczka jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata musi być niższa od jego miesięcznych dochodów.
Klienci nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka zostanie przeznaczona. W internecie dostępne są wszelkie informacje o tego typu pożyczkach, każda osoba może zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na forum. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, odpowiadający na każde zadane pytanie, by rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty pożyczki, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowych Klienta.

W naszym serwisie możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, które zapewni Ci pożyczka prywatna. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie kwoty do 100 000 zł. Nawet jeśli masz trudną sytuację finansową, nie posiadasz dużych dochodów – pożyczki od osób prywatnych są w zasięgu Twojej ręki.

Złóż zapytanie o pożyczkę i sprawdź decyzję