Pożyczki krótkoterminowe – najważniejsze informacje

Pomimo tego, iż jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty długoterminowe, których okres spłaty może wynosić nawet 10 lat, to duże grono naszych Klientów tworzą Ci z Państwa, którzy poszukują wsparcia szybkiego, w stosunkowo niewielkiej wysokości oraz z dogodnymi warunkami spłaty. Mamy też pełną świadomość tego, że nasze pożyczki online, które udzielane są bez BIK (mogą z nich skorzystać także osoby zadłużone), są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kredytów krótkoterminowych, w tym także powszechnych chwilówek. By podkreślić najistotniejsze różnice i pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji, zdecydowaliśmy się na wskazanie najważniejszych informacji dotyczących kredytów krótkoterminowych. Co każdy kredytobiorca wiedzieć powinien?

Kredytobiorco – poznaj całkowity koszt zobowiązania!
Jednym z najistotniejszych czynników mających również ogromny wpływ na tempo spłaty zobowiązania jest koszt kredytu. Nietrudno odnaleźć na ogólnodostępnym rynku finansowym produkty, które pod atrakcyjną ofertą skrywają ogromne koszty. Dla konsumenta oznacza to w konsekwencji dodatkowe obciążenie budżetu, któremu niejednokrotnie nie jest w stanie podołać. A to oczywiście jest prostym krokiem w kierunku spirali długu. Każdy, kto planuje skorzystanie z kredytu – bez względu na to, czy jest to pożyczka przez internet czy też tradycyjny produkt bankowy – powinien zapoznać się ze szczegółowymi kosztami zobowiązania. Niejednokrotnie w trakcie takiej analizy okazuje się, że o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem dla naszego rodzinnego budżetu jest wydłużenie okresu spłaty.

Kredytobiorco – przeanalizuj ryzyko i oceń zdolność swojego domowego budżetu!
Zanim zdecydują się Państwo na jakikolwiek kredyt – warto przyjrzeć się wszystkim swoim zobowiązaniom oraz możliwościom miesięcznego budżetu. Dlaczego? Ponieważ informacje te pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Jeżeli borykają się Państwo z problemami finansowymi i możliwości związane z dodatkowymi wydatkami w Państwa gospodarstwie domowym są naprawdę ograniczone, o wiele korzystniejszym może okazać się wsparcie w postaci pożyczki pozabankowej bez BIK przez internet z dłuższym okresem spłaty i nieco wyższymi kosztami, ale niższą ratą miesięczną!

Kredytobiorco – przeczytaj umowę!
Wskazówka ta może wydawać się trywialna, ale jednak należy ją uwzględnić. Kredytobiorco, przed podpisaniem umowy – przeczytaj ją dokładnie. Jeżeli jakiekolwiek zapisy budzą pytania bądź wątpliwości – dąż do ich wyjaśnienia jeszcze przed złożeniem podpisu. Masz do tego pełne prawo jako jedna ze stron przystępujących do umowy. Właśnie dlatego tak bardzo cenimy sobie nasze produkty, czyli pożyczki online udzielane w formie kredytów społecznościowych. Oparte one zostają na starannie przygotowanej i przejrzystej umowie, a w przypadku pojawiających się niejasności – nawet w trakcie składania oferty – mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie naszych konsultantów.

Kredytobiorco – sprawdź oferty dostępne na rynku i nie podejmuj pochopnej decyzji!
Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto poznać możliwości rynku. Niejednokrotnie produkty, o których mówi się nadal wciąż za mało, okazują się o wiele korzystniejsze niż te, którymi jesteśmy zasypywani. I po raz kolejny doskonałym tego przykładem są kredyty społecznościowe, które wciąż pozostają w cieniu chwilówek i ofert parabanków. A w bezpośrednim porównaniu okazują się i bardziej elastyczne pod względem warunków spłaty i bezpieczniejsze dla samych kredytobiorców.