Pożyczka – 10000

Poważne inwestycje wymagają odpowiedzialnych kroków. Co, jeżeli ich podjęcie uniemożliwiają odmowy instytucji bankowych? Czy oznacza to, że musisz ryzykować bezpieczeństwo i stabilność swoich finansów?

NIE. Jeżeli poszukujesz wsparcia w postaci kredytu sięgającego kwoty nawet 10 tysięcy zł, to nie musisz godzić się na wysokie oprocentowanie i krótki czas spłaty, który praktycznie całkowicie obciąży Twój rodzinny budżet. Możesz zdecydować się na rozwiązanie alternatywne – wsparcie społecznościowe. Nasze szybkie pożyczki pozabankowe bez BIK taką właśnie formą pomocy są. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz zgłoszeniowy, uzyskasz odpowiedź pozytywną, skontaktujesz się z naszym konsultantem i złożysz (z jego pomocą) ofertę. W krótkim czasie otrzymasz propozycję umowy ze strony Inwestora. Pamiętaj – składając wniosek to Ty określasz wysokość zobowiązania oraz długość okresu spłaty.

Pamiętaj, że nie wymagamy od Ciebie określenia przeznaczenia środków. Możesz się do nas zgłosić nawet jeżeli Twój rachunek jest już obciążony innymi zobowiązaniami.