O naszej firmie

Nasza firma różni się od większości firm oferujących popularne w ostatnich latach chwilówki. I to właśnie zostało docenione przez szerokie grono naszych Klientów. Przygotowując konkretną ofertę i zasady współpracy, oparliśmy się na doświadczeniu największych polskich serwisów, w których wymiana towarów, a tym samym i związanych z nimi transakcji, odbywa się za pośrednictwem platformy online. Dostrzegliśmy, że wśród szerokiego grona konsumentów zrodziła się potrzeba korzystania w podobny sposób z pomocy finansowej – szybkiej pożyczki przez internet.

Jako zespół, nasza firma pozostaje do Państwa pełnej dyspozycji. Zachęcamy naszych Klientów do zgłaszania zapytań oraz wyjaśniania wszelkich, pozostających jeszcze niejasnymi kwestii. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z pewnością będziemy w stanie pomóc Państwu – szczególnie na etapie składania oferty i wprowadzania jej do naszej bazy.

Co jest naszym celem?

Nasza firma chce uczynić pożyczki bez BIK dla zadłużonych, przez internet, rozwiązaniem w pełni bezpiecznym i przede wszystkim efektywnym – pomagającym w uregulowaniu aktualnej sytuacji finansowej. Dlatego też zadbaliśmy w pierwszej kolejności o jak największe ograniczenie wszelkich formalności. To głównie one są źródłem przeciągającej się w nieskończoność weryfikacji wniosku. Nam zależy na czasie – Państwa czasie! Dlatego też nasze wnioski można uzupełnić w zaledwie kilkadziesiąt sekund! A w ostatecznym wprowadzeniu oferty, po wydaniu przez naszych specjalistów pozytywnej decyzji, pomoże nasz Konsultant.

Cechuje nas otwartość na nowe rozwiązania. Chociaż pożyczki społecznościowe już od wielu lat funkcjonują na zachodnioeuropejskich rynkach, to jednak w Polsce nadal pozostają dla wielu tematem całkowicie obcym i niezrozumiałym. Nasza firma pragnie przybliżyć Państwu korzyści wynikające z takiej pomocy, jak również podkreślić jej bezpieczeństwo dla obu stron – Pożyczkobiorcy oraz Inwestora.

Na naszej stronie odnajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje: dotyczące warunków współpracy, sposobu realizacji, ewentualnych zmian zasad spłaty w trakcie trwania umowy etc.