Proponowane przez nas szybkie pożyczki pozabankowe przez internet to przede wszystkim rozwiązanie przygotowane z myślą o tych, którym zależy na czasie. Nie wyobrażamy sobie, aby zmuszać Państwa do kompletowania stosu dokumentów, wypełniania kilkunastostronicowych wniosków czy też tygodniowego oczekiwania na odpowiedź w sprawie akceptacji złożonego wniosku. Każda pożyczka pozabankowa ma być sprawnym, precyzyjnie przygotowanym rozwiązaniem. Dlatego też model współpracy oparliśmy na kilku prostych krokach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – pozwoli to Państwo nie tylko przygotować się do realizacji usługi, ale przede wszystkim poznać nasz model działania.

Jak otrzymać pożyczkę – krok po kroku

Krok 1 – Złóż wniosek o pożyczkę online

Wszystko odbywa się przez internet Internet. Dzięki temu nie muszą Państwo wychodzić z domu. Takie rozwiązanie z pewnością zwiększa komfort korzystania z usługi, jak również to ułatwia. Na podstronie ZAPYTANIE znajduje się krótki formularz, którego wypełnienie zajmie Państwu zaledwie minutę! Pytamy tylko o najistotniejsze kwestie, bowiem staramy się ograniczyć formalności do niezbędnego minimum. Przed określeniem kwoty zobowiązania można sprawdzić dokładną wysokość rat z pomocą naszego kalkulatora na tej samej podstronie.

Krok 2 – Sprawdź decyzję

Decyzje w sprawie pożyczek online zapadają w bardzo krótkim czasie. Przeważnie są pozytywne i pozwalają na finalizację umowy. Są jednak i takie sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy odmówić udzielenia pożyczki pozabankowej. Dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie ostatecznej decyzji – tylko pozytywna pozwoli na dalszą realizację i złożenie oferty.

Krok 3 – Skontaktuj się z infolinią

Jeżeli otrzymali Państwo pozytywną decyzję – czas na uzupełnienie oferty. W tym celu należy skontaktować się z naszą infolinią. Zostaną Państwo zapytani przede wszystkim o wysokość pożyczki oraz preferowany czas spłaty zadłużenia. Oferta bardzo szybko zostaje wprowadzona do naszej bazy i udostępniona Inwestorom.

Krok 4 – Oczekuj na realizację

Po udostępnieniu w pełni przygotowanej oferty, przychodzi czas na realizację. Wystarczy jedynie odczekać na ruch ze strony Inwestora.

Krok 5 – Podpisz umowę o pożyczkę

Zapoznaj się z jej warunkami, kosztem zobowiązania, terminem spłaty etc. Po podpisaniu umowy nie pozostaje nic innego, jak przekazanie wskazanej kwoty.

Krok 6 – Sfinalizuj umowę

Odbierz pieniądze.
Należy posiadać stały udokumentowany dochód nie mniejszy jak 650 zł netto i stałe miejsce zamieszkania.
Jeśli masz jakieś pytania zapytaj konsultanta podczas składania wniosku.

Wymagane dokumenty

W celu maksymalnego skrócenia czasu rozmowy z naszym konsultantem, bardzo prosimy przygotować następujące dokumenty:

  • dowód osobisty
  • drugi dokument tożsamości (np. prawo jazdy, paszport, legitymacja ubezp., legitymacja emeryta, książeczka wojskowa)
  • dane zakładu pracy wraz z nr telefonu i nr NIP
  • własny numer rachunku bankowego, na który mają zostać przekazane pieniądze po uzyskaniu pożyczki

O szczegóły zapytaj doradcę w czasie składaniu wniosku o pożyczkę.

Koszty i opłaty

  • brak jakichkolwiek opłat po złożeniu oferty.
  • nie pobieramy prowizji od Pożyczkobiorców po otrzymaniu pożyczki.
  • nie pobieramy prowizji od Inwestorów za udzielenie pożyczki.
  • opłata roczna dla Inwestorów za dostęp do ofert Pożyczkobiorców wynosi 10 zł.

W przypadku stwierdzenia naruszenia powyższych zasad przez naszych Inwestorów w postaci próby pobierania jakichkolwiek opłat wstępnych, zaliczek, kaucji itp. bardzo prosimy o natychmiastowy kontakt z centralą firmy pod adresem mailowym: oplata@polskiepozyczki.com.pl

W Korso Pożyczki możesz wnioskować o szybką pożyczkę pozabankową przez internet. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie kwoty do 100 000 zł. Nawet jeśli masz trudną sytuację finansową – nasze szybkie pożyczki pozabankowe online są w Twoim zasięgu.

Złóż zapytanie o pożyczkę