Nasze pożyczki

Abis pożyczki – łatwe pożyczki pozabankowe

Proponowane przez nas szybkie pożyczki przez internet to przede wszystkim rozwiązanie przygotowane z myślą o tych, którym zależy na czasie. Nie wyobrażamy sobie, aby zmuszać Państwa do kompletowania stosu dokumentów, wypełniania kilkunastostronicowych wniosków czy też tygodniowego oczekiwania na odpowiedź w sprawie akceptacji złożonego wniosku. Każda pożyczka przez internet ma być sprawnym, precyzyjnie przygotowanym rozwiązaniem. Dlatego też model współpracy oparliśmy na kilku prostych krokach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – pozwoli to Państwo nie tylko przygotować się do realizacji usługi, ale przede wszystkim poznać nasz model działania.

Jak otrzymać pożyczkę – krok po kroku

Krok 1 – Złóż wniosek on line

Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Dzięki temu nie muszą Państwo wychodzić z domu. Takie rozwiązanie z pewnością zwiększa komfort korzystania z usługi, jak również z to ułatwia. Na naszej stronie odnajdą Państwo zakładkę WNIOSEK. Znajduje się tam krótki formularz, którego wypełnienie zajmie Państwu zaledwie minutę! Pytamy tylko o najistotniejsze kwestie, bowiem staramy się ograniczyć formalności do niezbędnego minimum.

Jeżeli jednak przed określeniem kwoty zobowiązania pragną Państwo sprawdzić dokładną wysokość rat – mogą Państwo skorzystać z naszego kalkulatora. Znajduje się na tej samej podstronie – WNIOSEK.

Krok 2 – Sprawdź decyzje

Decyzje w sprawie pożyczki online zapadają w bardzo krótkim czasie. Przeważnie są pozytywne i pozwalają na finalizację umowy. Są jednak i takie sytuacje, w których zmuszeni jesteśmy odmówić udzielenia pożyczki bez BIK. Dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie ostatecznej decyzji – tylko pozytywna pozwoli na dalszą realizację i złożenie oferty.

Krok 3 – Skontaktuj się z infolinią

Jeżeli otrzymali Państwo pozytywną decyzję – czas na uzupełnienie oferty. W tym celu należy skontaktować się z naszą infolinią. Zostaną Państwo zapytani przede wszystkim o wysokość zobowiązania oraz preferowany czas spłaty zadłużenia. Oferta bardzo szybko zostaje wprowadzona do naszej bazy i udostępniona Inwestorom.

Krok 4 – Oczekuj na realizację

Po udostępnieniu w pełni przygotowanej oferty, przychodzi czas na realizację. Wystarczy jedynie odczekać na ruch ze strony Inwestora.

Krok 5 – Podpisz umowę

Zapoznaj się z jej warunkami, kosztem zobowiązania, terminem spłaty etc. Po podpisaniu umowy nie pozostaje nic innego, jak przekazanie wskazanej kwoty.

Krok 6 – Sfinalizuj umowę

Odbierz pieniądze.

Należy posiadać stały udokumentowany dochód nie mniejszy jak 650 zł netto i stałe miejsce zamieszkania.

Jeśli masz jakieś pytania zapytaj konsultanta podczas składania wniosku.

Należy posiadać stały udokumentowany dochód nie mniejszy jak 650 zł netto i stałe miejsce zamieszkania.

Jeśli masz jakieś pytania zapytaj konsultanta podczas składania wniosku.