Naprawa samochodu

Korzystając z naszej pożyczki online nie musisz obawiać się nagłych awarii. Naprawa samochodu, odświeżenie lakieru czy tez drobny tuning nie będzie problemem.

Właściciele samochodów doskonale wiedzą, ile kosztuje ich utrzymanie. Dotyczy to zarówno konieczności ciągłego uzupełniania baku, corocznego wykupywania obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej, jak również ponoszenia kosztów wszelkich napraw. I o ile wydatki związane z kupnem AC i OC jesteśmy w stanie przewidzieć i zaplanować w rocznym budżecie, to niespodziewane awarie mogą być dla naszych rodzinnych finansów prawdziwą katastrofą. Niestety – dla wielu samochód jest jedynym środkiem transportu, a nawet narzędziem pracy, więc konieczność przeprowadzenia napraw okazuje się nieunikniona. Sytuację komplikuje fakt, iż praktycznie żaden warsztat motoryzacyjny nie oferuje rozłożenia usług napraw i serwisu na raty, a tym bardziej dotyczy to również sklepów z częściami motoryzacyjnymi.

Jak więc wyjść z takiego patosu?

Szybkim, niedrogim i przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem są pożyczki online. Realizowane w systemie społecznościowym (co różni je od tradycyjnych chwilówek) są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze – mogą z nich skorzystać także osoby z zadłużeniem lub nawet komornikiem. Nie sprawdzamy Państwa historii kredytowej. Stawiamy tylko jeden warunek: minimalny stały dochód musi wynosić 650 zł oraz muszą Państwo posiadać miejsce stałego zamieszkania. Wniosek mogą Państwo złożyć przez internet.