Jak i kiedy wziąć pierwszą pożyczkę społecznościową?

Pomimo stale rosnącego zainteresowania pożyczkami online, kredyty społecznościowe nadal pozostają jedynie alternatywą. A w wielu przypadkach okazują się o wiele bezpieczniejszym wygodniejszym i korzystniejszym rozwiązaniem niż tradycyjna chwilówka czy też kredyt oferowany przez instytucję bankową. Ryzykiem dla wielu wydaje się sam fakt, iż są one produktem wymiany społecznościowej. Bezpieczeństwa transakcji poszukują więc w ofertach banków oraz instytucji finansowych, które jednak nie stronią od wysokiego oprocentowania. Warto więc już na samym początku zdać sobie sprawę z tego, że szybka pożyczka pozabankowa bez BIK udzielona w formie transakcji społecznościowej jest interesem przynoszącym korzyści obu stronom – zarówno kredytobiorcy, jak i Inwestorowi.

Kiedy więc można, a kiedy wręcz należy zdecydować się na pierwszą pożyczkę społecznościową?
Oto kilka punktów, które z pewnością pomogą Państwu odnaleźć właściwą odpowiedź.

Czas
Czas jest jednym z najsilniejszych atutów naszych produktów finansowych. W przypadku umów kredytowych oferowanych przez banki Klient musi liczyć się z koniecznością oczekiwania na odpowiedź – pozytywne lub negatywne rozpatrzenie wniosku. W przypadku kredytów społecznościowych wszystko przebiega błyskawicznie.

Bez BIK
Pożyczka przez internet w formie społecznościowej to bezpieczny produkt finansowy przygotowany m.in. z myślą o osobach zadłużonych, borykających się z obciążeniem komorniczym. Niekorzystna historia kredytowa bardzo często bywa przyczyną odmowy udzielenia kredytu. W przypadku naszych produktów – nie jest ona przeszkodą.

Bez zbędnych formalności
Na czas realizacji w dużej mierze ma wpływ czas rozpatrywania wniosku i analizowania dostarczonej dokumentacji. My ograniczamy formalności do minimum. Jeżeli więc nie dysponujesz kompletem dokumentów potwierdzających Twoje obecne zobowiązania – nadal możesz złożyć ofertę na naszej platformie.

Elastyczność
Wiemy, że doskonale znasz budżet swojej rodziny – wiesz, jakiej wysokości raty jest on w stanie unieść. Dlatego też pożyczki online, które proponujemy, uwzględniają możliwość wyznaczenia preferowanego okresu kredytowania oraz wysokość miesięcznej raty.

Bezpieczeństwo
Nasza oferta jest przygotowana z myślą dla tych, którym zależy na pełnym, bezapelacyjnym bezpieczeństwie. Na rynku finansowym nie brakuje produktów budzących uzasadnioną wątpliwość. Warto więc decydować się jedynie na te, które oparte zostają na solidnej i przejrzystej umowie, która chroni interesu obu stron.

Wygoda
Na końcu warto też podkreślić, że pożyczka online przez Internet to produkt finansowy przygotowany z myślą o Klientach ceniących sobie wygodę. Jeżeli więc zależy Tobie na dopięciu wszystkich formalności przez internet, bez wychodzenia z domu, to nasza oferta z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Reasumując
Podsumowując wszystkie przywołane wyżej argumenty jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie – kiedy wziąć pierwszą pożyczkę społecznościową?
– kiedy zależy nam na czasie realizacji,
– gdy chcemy dostosować wysokość rat i okres kredytowania do indywidualnych możliwości budżetu,
– gdy cenimy sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa,
– gdy wszelkich formalności chcemy dopełnić bez wychodzenia z domu,
– gdy posiadamy niekorzystną dla nas historię kredytową bądź obciążeni jesteśmy komornikiem.