Czym jest aukcja? Dlaczego ja składam ofertę?

Szanowni Klienci, pożyczki pozabankowe, które proponujemy, różnią się od tradycyjnych produktów finansowych.
Dlaczego? Chcąc jak najlepiej dopasować do Was i waszych potrzeb warunki spłaty zobowiązania oraz samą wysokość kredytu, zdecydowaliśmy się na stworzenie platformy umożliwiającej finalizację kredytów społecznościowych. Dzięki temu żadna instytucja finansowa czy też podmiot bankowy nie uczestniczy w podpisywaniu umowy – jej warunki zależą od uzgodnień i wyniku negocjacji z Inwestorem. Właśnie dlatego, aby móc uzyskać jak najkorzystniejsze warunki dla siebie, to Państwo składacie w pierwszej kolejności ofertę, w której określacie zarówno preferowaną wysokość zobowiązania (od 1 tys. do 50 tys. zł), czas spłaty (od roku do 10 lat) oraz wysokość raty (która nie będzie przekraczała możliwości miesięcznego budżetu i pozwoli na systematyczną i płynną spłatę zobowiązania).

W pierwszej kolejności prosimy więc Państwa o wypełnienie krótkiego wniosku – formalność ta zajmie zaledwie kilkadziesiąt sekund! Wówczas będziemy mogli udzielić odpowiedzi, która najczęściej wiąże się z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku. Kolejnym etapem jest kontakt z naszym konsultantem (telefoniczny). Wówczas ma miejsce złożenie właściwej oferty – tej, która zostanie przedstawiona Inwestorom.

Aukcją nazywamy natomiast działania Inwestorów zainteresowanych przedstawioną przez Państwa ofertą. Wieloletnie doświadczenie oraz szerokie grono pożyczkobiorców sprawia, że nasza ogólnodostępna baza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szerokiego grona Inwestorów. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, kiedy Klient, w niedługim czasie po złożeniu oferty, otrzymuje nie jedną, ale kilka propozycji. Wówczas Inwestorzy starają się przedstawić jak najkorzystniejsze warunki – zupełnie tak, jak w trakcie tradycyjnej aukcji.

Na tym tle widoczny jest kolejny atut naszej oferty. Klienci nie muszą obawiać się odmowy i niezręcznych sytuacji, na które byliby narażeni w instytucjach bankowych – dotyczy to w szczególności tych z Państwa, którzy borykają się problemami finansowymi. Nawet Klienci, którzy dotychczas nie korzystali z naszego serwisu i mają zadłużenia uniemożliwiające im korzystanie z produktów finansowych oferowanych przez banki, mogą liczyć na decyzję pozytywną.

WSKAZÓWKA: Przed złożeniem oferty poważnie się nad nią zastanów. Od jej kształtu i warunków zależy zainteresowanie Inwestorów, a to przekłada się na czas realizacji umowy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania – w trakcie formułowania szczegółów oferty możesz zgłosić wszelkie niejasności naszemu konsultantowi. Pomoże on w ich rozstrzygnięciu oraz odnalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania.

Warto pamiętać także o stałym kontakcie z Inwestorami. Często mają oni pytania dotyczące warunków umowy bądź też chcą negocjować zasady spłaty preferowanego zobowiązania. Regularne oraz możliwie jak najszybsze odpowiedzi na zgłoszone zapytania z pewnością przełożą się na szybszą finalizację umowy na odpowiadających Państwu warunkach.